Whmcs temalarımız ÜCRETSİZDİR.


WHMCS Tema indir

Birbirinden güzel whmcs temalar ile karşınızdayız.

WHMCS tam uyumlu temaları incelemek için lütfen sayfayı tamamen inceleyiniz.

Aşağıda çeşitleri, açıklamaları, ekran görüntüleri ve demoları yer alan whmcs temalardan herhangi birisini kurmamızı istiyorsanız lütfen bizimle İletişime geçiniz.

WHMCS Temaları başlığı altında yer alan temaları ikiye ayırdık. Birincisi HTML whmcs temalar, ikincisi ise WHMCS uyumlu TPL dosyalarından oluşan temalardır.

Küçük bir not : HTML whmcs temalar sadece html hosting yönetim temasından ibaret olup, bu temayı kullanmak isteyenler whmcs programını subdomaine veya farklı bir dizine kurmak-kurdurmak zorundalar. Örneğin: musteripaneli.hostingsatissiteniz.com, hostingsatissiteniz.com/musteripaneli gibi.

WHMCS uyumlu yani tpl dosyalarından oluşan temalarda ise yukarıdaki duruma gerek olmayıp, temanızı ve whmcs sisteminizi aynı dizinde barındırabilirsiniz. Örneğin: www.hostingsatissiteniz.com gibi.

BİLGİ: Aşağıda belirtilen temalar tarafımıza ait olmayıp, talebiniz doğrultusunda tarafımızca web sitenize kurulmaktadır. Yine talep ettiğiniz takdirde temanızın editleme, türkçeye çeviri işlemi, sayfa çoğaltılması vb. işlemler tarafımızca yapılıp teslim edilmektedir.

WHMCS Uyumlu Temalar

WHMCS uyumlu temalardan yani yukarıda bahsettiğimiz gibi tema ve whmcs sistemini ana dizinde barındırabileceğiniz temaları sizler için hazırladık. Aşağıda whmcs uyumlu temaların açıklamalarını, ekran görüntülerini ve demolarını bulabilirsiniz.

Gigatick whmcs teması

En çok tavsiye ettiğimiz whmcs uyumlu bir temadır. Tema seo dostudur. Tema mobil uyumlu olup cep telefonu ve tabletlerde rahatlıkla web siteniz izlenebilmektedir.
Temanın css ve js dosyaları hafif olduğundan ayrıca sayfa açılış hızı yüksek olduğundan Kısa sürede Google da indexlenme ve alt başlıklarınızla birlikte index alabilen bir temadır.

Ekran Görüntüleri


WHMCS Gigatick Teması DEMO: Tıklayınız

 

Clouder whmcs teması

Clouder teması da whmcs uyumlu olup tavsiye edebileceğimiz bir temadır. Temamız mobil uyumlu olup sayfa açılış hızı yüksektir.

Ekran Görüntüleri


WHMCS Clouder Teması DEMO:
Tıklayınız

 

Control whmcs teması

Control teması adından da anlaşılabileceği gibi bir kontrol panel temasıdır. Yani whmcs default temasının bir gelişmiş versiyonudur. Bu temanın kullanılmasındaki amaç websitesi sahibinin whmcs uyumlu tema tercih etmemesi yani sadece html şablondan ibaret bir tema tercih etmesinden dolayı, whmcs hosting yönetim sistemini aktif bir şekilde kullanabilmesi için whmcs sistemini ve  bu temayı ayrı bir subdomain veya dizinde kullanarak müşteri paneli olarak kullanabilmektedir.

Ekran Görüntüleri


WHMCS Control Teması DEMO:
Tıklayınız

 

Myhost whmcs teması

Sade ve sunucuya çok fazla yük olmayan bir whmcs teması kullanmak istiyorsanız Myhost tam size göre. Bu tema seo uyumlu hızı yüksek fakat mobil uyumlu değildir.

Ekran Görüntüleri


WHMCS Myhost Teması DEMO:
Tıklayınız

Eno whmcs teması

Eno teması  bir kontrol panel temasıdır. Whmcs programının kendine ait olan temasının gelişmiş versiyonudur. Bu temanın kullanılmasındaki amaç websitesi sahibinin whmcs uyumlu tema tercih etmemesi yani sadece html şablondan ibaret bir tema tercih etmesinden dolayı, whmcs hosting yönetim sistemini aktif bir şekilde kullanabilmesi için whmcs sistemini ve  bu temayı ayrı bir subdomain veya dizinde kullanarak müşteri paneli olarak kullanabilmektedir.

Ekran Görüntüleri


WHMCS Eno Teması DEMO:
Tıklayınız

Yourhost whmcs teması

Sade yapısına rağmen gelişmiş görselleri ile ilgi odağı olan ve sunucunuzu kasmayan bir whmcs teması kullanmak istiyorsanız seçiminiz YourHost olmalı. Bu tema seo uyumlu hızı yüksek ama maalesef ki mobil uyumlu değildir. Kullanacağı whmcs temasının mobil uyumlu olmasını önemli görmeyen müşterilerimiz sırf sade ve gelişmiş görsel yapısı için bu temayı tercih edebilirler.

Ekran Görüntüleri


WHMCS Yourhost Teması DEMO:
Tıklayınız

 

WHMCS tema kurdurmak istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

whatsapplogo 0541 299 35 40

whmcsayar@gmail.com

skypelogowhmcsayar@hotmail.com

admin@whmcsayar.com

whatsapp