Payu.Com.TR Peşin ve Taksitli Sanal Pos Modülü

payu.com.tr sabit komisyonla taksitli ve tek çekim sanal POS hizmeti vermektedir. Payu.com.tr ye başvurunuzu yaptığınız ve kabul edildiğinizde bu sanal pos modülüne ihtiyacınız olacak. Bu modül ile müşterileriniz kredi kartı ile ister peşin ister taksitli olarak size ödeme yapabilirler. Payu.com.tr komisyonları ile ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.

İyizco Peşin ve Taksitli Sanal Pos Modülü

iyzico.com sabit komisyonla taksitli ve tek çekim sanal POS hizmeti vermektedir. İyizco.com a başvurunuzu yaptığınız ve kabul edildiğinizde bu sanal pos modülüne ihtiyacınız olacak. Bu modül ile müşterileriniz kredi kartı ile ister peşin ister taksitli olarak size ödeme yapabilirler. İyizco.com komisyonları ile ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.

FinansBank 3D’siz Sanal Pos Modülü

FinansBank sanal pos modülü ile müşterileriniz “3D’SİZ” alışveriş  ve ödeme yapabilirler.Ayrıca modülün geri ücret iadesi desteği de bulunmaktadır.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.

FinansBank 3D Peşin-Taksitli Sanal Pos Modülü

FinansBank sanal pos modülü ile müşterileriniz 3D güvenliği ile ister peşin ister taksitli alışveriş  ve ödeme yapabilirler.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.

Yapı Kredi 3D Peşin-Taksitli Sanal Pos Modülü

Yapı Kredi sanal pos modülü ile müşterileriniz 3D güvenliği ile ister peşin ister taksitli alışveriş  ve ödeme yapabilirler.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.

Garanti Bankası 3D Peşin-Taksitli Sanal Pos Modülü

Garanti Bankası sanal pos modülü ile müşterileriniz 3D güvenliği ile ister peşin ister taksitli alışveriş  ve ödeme yapabilirler.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.

Ziraat Bankası 3D Peşin-Taksitli Sanal Pos Modülü

Ziraat Bankası sanal pos modülü ile müşterileriniz 3D güvenliği ile ister peşin ister taksitli alışveriş  ve ödeme yapabilirler.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.

MobilHesap Mobil Ödeme Modülü

MobilHesap ile müşterilerinizin yapacakları mobil ödemeleri WHMCS sisteminize entegre ederek müşterilerinizin ödemelerini telefonları ile yapmasını sağlar. Eklenti API vasıtasıyla çalışmaktadır. Eklentinin çalışması için sunucunuzda SOAP kurulu olması gerekiyor.

Modülün fiyatı + kurulumu 120 TL dir.

WHMCS Sanal Pos Modülü