whmcs logo

TC Kimlik Doğrulama Modülü

Web sitenize kayıt olan ve hizmet alan müşterileriniz artık kayıt olurken T.C. Kimlik Numarası ve Doğum Tarihi istenir. Bu bilgiler sistem tarafından kontrol edilir. Eğer kişinin T.C. Kimlik Bilgisi ve Doğum Tarihi tutarlı ise  mevcutsa sisteme kayıt olmaya ve ürün almaya onay verir.

Modülün fiyatı + kurulumu 20 TL olup, diğer whmcs kurulum ve ayar hizmetleri tarafımızdan yapıldığında 10 TL dir.

SMS Modülü

Web sitenize kayıt olan ve sizden hizmet alan müşterileriniz artık cep telefonlarına giden SMS ile hizmetlerini takip edecekler. Aynı zamanda sistem yöneticisi & destek uzmanlarının da açılan destek talepleri ve alınan hizmetler hususunda SMS ile bilgilendirileceklerdir.  Sitenize yeni üye  kayıt olunduğunda, ticket açıldığında yöneticilere sms gönderimi sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz cevaplanan ticketlarda sms ile bildirim alarak hizmetinizden daha hızlı yararlanabilir. ücretsiz test edebilirsiniz.

Modülün fiyatı + kurulumu 20 TL olup, diğer whmcs kurulum ve ayar hizmetleri tarafımızdan yapıldığında 10 TL dir.

Sipariş Limiti Modülü

Bu modül ile müşterilerinizin herhangi bir ürünü 1 kez veya sizin belirleyeceğiniz sayıda satın alabilmesini sağlayabilirsiniz. Genellikle 1 günlük, 7 günlük, 1 aylık, 1 yıllık ücretsiz/sponsor/deneme süreli hizmet verenlerin müşterilerinin ücretsiz hizmetten birden fazla sipariş verememesi için satışa sunulmuştur.

Modülün fiyatı + kurulumu 25 TL dir.

Kullanıcı Adı Modülü

Bu modül ile müşterileriniz diğer firmalardan ayrıcalıklı olarak müşteri paneline giriş yapar iken email adresleri yerine daha kolay olarak seçmiş oldukları kullanıcı adını yazarak giriş yapabilecekler.

Modülün fiyatı + kurulumu 60 TL dir.

İyizco Peşin ve Taksitli Sanal Pos Modülü

iyzico.com sabit komisyonla taksitli ve tek çekim sanal POS hizmeti vermektedir. İyizco.com a başvurunuzu yaptığınız ve kabul edildiğinizde bu sanal pos modülüne ihtiyacınız olacak. Bu modül ile müşterileriniz kredi kartı ile ister peşin ister taksitli olarak size ödeme yapabilirler. İyizco.com komisyonları ile ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.

Payu.Com.TR Peşin ve Taksitli Sanal Pos Modülü

payu.com.tr sabit komisyonla taksitli ve tek çekim sanal POS hizmeti vermektedir. Payu.com.tr ye başvurunuzu yaptığınız ve kabul edildiğinizde bu sanal pos modülüne ihtiyacınız olacak. Bu modül ile müşterileriniz kredi kartı ile ister peşin ister taksitli olarak size ödeme yapabilirler. Payu.com.tr komisyonları ile ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.

FinansBank 3D’siz Sanal Pos Modülü

FinansBank sanal pos modülü ile müşterileriniz “3D’SİZ” alışveriş  ve ödeme yapabilirler.Ayrıca modülün geri ücret iadesi desteği de bulunmaktadır.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.

FinansBank 3D Peşin-Taksitli Sanal Pos Modülü

FinansBank sanal pos modülü ile müşterileriniz 3D güvenliği ile ister peşin ister taksitli alışveriş  ve ödeme yapabilirler.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.

MobilHesap Mobil Ödeme Modülü

MobilHesap ile müşterilerinizin yapacakları mobil ödemeleri WHMCS sisteminize entegre ederek müşterilerinizin ödemelerini telefonları ile yapmasını sağlar. Eklenti API vasıtasıyla çalışmaktadır. Eklentinin çalışması için sunucunuzda SOAP kurulu olması gerekiyor.

Modülün fiyatı + kurulumu 120 TL dir.

Yapı Kredi 3D Peşin-Taksitli Sanal Pos Modülü

Yapı Kredi sanal pos modülü ile müşterileriniz 3D güvenliği ile ister peşin ister taksitli alışveriş  ve ödeme yapabilirler.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.

Garanti Bankası 3D Peşin-Taksitli Sanal Pos Modülü

Garanti Bankası sanal pos modülü ile müşterileriniz 3D güvenliği ile ister peşin ister taksitli alışveriş  ve ödeme yapabilirler.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.

Ziraat Bankası 3D Peşin-Taksitli Sanal Pos Modülü

Ziraat Bankası sanal pos modülü ile müşterileriniz 3D güvenliği ile ister peşin ister taksitli alışveriş  ve ödeme yapabilirler.

Modülün fiyatı + kurulumu 160 TL dir.